Siverek Haber Sitesine Hoşgeldiniz..


head-reklam1

Ana Sayfa Manşet AK Parti seçim bürosunun açılışı mitinge dönüştü! 10 Şub 2014 21:06
AK Parti seçim bürosunun açılışı mitinge dönüştü!

Siverek seçim havasına girmeye başladı. 30 Mart seçimleri öncesi siyasi partiler ard arda seçim büroları açmaya başladı. AK Parti ilk seçim bürosunun açılışı ise mitinge dönüştü. 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar ve partililerin katıldığı, Sulu Camii karşısında halkın yoğun ilgi gösterdiği ilk seçim bürosunu açan Ak Parti Siverek İlçe Teşkilatı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Açılış konuşmasını yapan Teşkilat Başkanı İlhan Çelik, 30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde çok çalışmaları gerektiğini bildiklerini, belediyeyi AK Partinin kazanması halinde ise ayrım gözetmeksizin örnek bir belediyecilik hizmeti sunacaklarını belirtti.

Foto Galeri İçin Tıklayınız! 

Ak Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Resul Yılmaz ise konuşmasına Türkçe, Kürtçe, Zazaca ve Arapca olarak partilileri selamlayarak ‘hoş geldiniz’ dedi. İlçenin sorunlarını çok iyi bildiklerini ve bu sorunların üstesinden gelecek projeleri olduğunu ifade eden Yılmaz, Siverek halkına gerçek manada hizmet götürebilmeleri için Siverek halkından destek istediklerini söyledi.

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar ise ‘Bizler bu kutsal yolda, uğurlu yolda Sayın Başbakanımızla beraber bundan sonra Siverek’e, Siverek’in hak ettiği şekilde ak belediyeciliği, temiz belediyeciliği, güzel hizmet anlayışını getirebilmek için arkadaşlarımızla beraber başkan adayımızla beraber, hep birlikte inşaALLAH sizlerin huzuruna çıkacağız ve ALLAH’ın izniyle 30 Mart akşamı ALLAH bize nasip ederse, hakkımızda hayırlısı ise 30 Mart akşamı seçim sandığından zaferle çıkacağız.

Haberin Videosu İçin Tıklayınız! 

Sevgili Siverek halkı 2011 yılında Haziran ayı seçimleri bittikten sonra bir çok insan şunu düşünüyordu. ‘Seçim bitti milletvekili seçildi, Ankara’ya gider bir daha buralara gelmez’. Lütfen bunu siz değerlendirin. 2,5 yıl geçti, bizler fırsat bulduğumuz her anda Urfa’nın hiç bir yerine uğramadan, günlerimizin bir çoğunu, meclisin tatil olduğu her günü, boş olduğumuz her günü Siverek halkıyla iç içe geçirdik. Siverek esnafıyla, Siverek insanıyla, fakiri fukarası ile köylüsü şehirlisi ile 2,5 senedir birbirimizden ayrılmadık. Sultanlık bizden azat olsun, padişahlık bizden azat olsun, ağalıkta, beylikte, paşalıkta bizden azat olsun, yeter ki RABB’imin rızası bizimle olsun, bizim tek beklentimiz budur’ dedi.

Etiketler
Sosyal Medya
Köşe Yazarları
siverek, SİVEREK, SIVEREK, son dakika, siverek haber, trafik, kazaları, HABER, HABERİ, HABERLERİ, haber, haberleri, intihar, silahlı, çatışma, haberleri, video, resim, video, fotoğraf, ak parti, polis, Kasım gülpınar, zeynep karahan, siverek gençlik